блог

Київські фестивалі травень 2021

Фестивалі - маленьке життя, повна незабутніх емоцій і вражень, які об'єднують людей, що творять музику життя, і тих, хто в неї просто закоханий. Це Всесвіт мрії, коли за вечір можна послухати  улюблені групи чи співаків, і відразу декількох. Коли на наступний день все не закінчується, а навпаки, тільки починається.
Круто, що з кожним роком культурний рух в столиці набирає обертів. Київські фестивалі дивують глядачів по максимуму: Line up мають величезні списки, що складається як з іменитих музикантів так і талановитих початківців, хедлайнери не поступаються топовим світовим фестивалям.
Крім музичних фесивалів в столиці України, вікенди захопили такі круті заходи як Кураж Базар, Вулична Їжа, кінофестивалі та безліч інших цікавих проектів. У погода радує місто теплом заходи проходять в форматі Open air - під відкритим небом. Це особлива атмосфера яку описати неможливо потрібно п росто відчути. Так, організатори в якості місця проведення вибирають ВДНХ, Труханів острів, Співоче поле, Арт-завод "Платформа",  КВЦ "Парковий", Sky Family Park, Труханів острів або просто один з мальовничих парків .
Приїзджаючи до міста кожен мандрівник собі знайде заняття до вподоби, отримавши купу незабутніх вражень та позитивний настрій.  

Ось тільки деякі з фестивалів які заплановані на травень місяць 2021 року

Свято грузинського вина https://concert.ua/uk/event/kartuli-fest-2021

ретро круїз https://concert.ua/uk/event/retro-kruiz-2021

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *