Міста України

Київ місто мрії

Кий
Київ - старовинне місто, столиця Київської Русі. Це місто з багатовіковою історією. Він готовий дивувати  і присвячувати  у свої великі таємниці, показуючи невідомі, знамениті й цікаві місця, пам'ятки, яких за роки існування накопичилося дуже багато.  Мандрівники які побували в цьому таємничому місті були вражені красою краєвидів , головних історичних пам'яток, пам'ятників архітектури і щирістю людей які живуть в цьому місті. За один день відчути атмосферу міста неможливо, вражень стільки що здається що ось ось ти лопнеш від позитивних картинок які міняються щомиті.
Андріївська церква
Київ одне з місць проведення різних спортивних та музичних подій європейського рівня. Тут проходить багато національних фестивалів (http://kseboukraine.com/kyyivski-festyvali-2021), особливо в літню пору. Туристу буде цікаво прогулятися по Хрещатику в день міста вдихнувши запах каштанів чи відвідати День вишиванки, присвячений традиційному костюму, злившись з невимушеною юрбою веселих киян. 
Києво-Печерська лавра, Михайлівський золотоверхий монастир, Володимирський собор, дім з химерами та андріївський узвіз справляють незабутні враження, і якщо ти попав до Києва то не зможеш забути це місто ніколи.
Михайлівський собор
Наше місто прекрасне у будь-який час. Але найбільше гостей приїзджає  сюди,  все-таки навесні, коли київські каштани пишно розпускають біло-рожеві квіти, бо Київ називають містом каштанів. Квітучий каштан є офіційним символом міста, гордо красуючись на його гербі. А пісенним гімном столиці завжди вважався «Київський вальс», написаний в 1950 році Андрієм Малишко і Платоном Майбородою:
Ласкаво просимо в гості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *